starejpes

Prosim o radu. Motorova pila jiz na 1\2 plynu tzv.chcipa.Dekuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Vyčistit filtry a podívat se zda neni někde stisknuta přívodová hadička benzinu.. Pokud nepomůže seřádit motor.

Další odpovědi
jendahun

Vyčistit vzduchový filtr,odvzdušňovací ventil nádržky,vyměnit sací koš v nádržce,může být zanesený,vyčis­tit,nebo vyměnit svíčku,vyčistit karburátor a nechat ho seřídit,může to být i palivem,někdy stačí stáhnout hadičku z karburátoru a profouknout do nádrže,benzín musí vytrysknout zpět.U některých pil byl problém s odvzdušňovacím ventilem nádrže a špatné čínské karburátory.Nejspíš to bude karburátorem.