Prosím o radu, mám několikadenní koťátko doma, kočku zakousl pes,asi,nevím,čím ji mám živit,mléko odmítá!děkuji za odpov

Nejlepší odpověď
mosoj

Nevzdávejte to. Nasajte bílý hadřík mlékem a nechte ho cumlat ono to zvládne. Potom přes tu stříkačku a dudlíka.
V žádném případě nedávejte krabicové mléko ani velkým kočkám !!! Nejlepší by byl sunar ale určitě stačí i to kondenzované.

Další odpovědi
ReHu

Po běžném mléku mívají průjem, ten je oslabuje. Pokud nemáte kočičí, tak raději sojové, nebo sušené.
Hlavně to nevzávejte. Poradí vám i na veterině.
Zkuste opatrně stříkačkou nakapat do papulky.

http://www.vet­centrum.cz/

tojsemjá

http://www.swe­etnozzles.unas­.cz/rady_kocka­.html
Mimo kapitoly o osiřelých koťátkách se myslím budou hodit i další
A ještě-na stránkách je i poradna pro aktuální dotazy

BENYTA

Pokud je pro vás pravé kočičí sušené mléko moc drahé – pouze u veterinářů – naředte kondenzované mléko – NE ČERSTVÉ! – /např.Tatru/ s heřmánkovým čajem.
Kotátku ho dejte ve stříkačce,nebo kapátkem,polknout ho donutíte – jedním prstem lehce ucpete nosní dírky a druhým jemně přejedete po krčku – pozor,at mléko nejde ven nosem – to přestante krmit,dokud se dýchací cesty nevyčistí.
Pokud nemá sací reflex,spíš ho neuchováte,na to se připravte…