Assasinek

Jak řešit zhasínání monitoru?

Dobrý den mám problém s počítačem konkrétně s monitorem. Po zapnutí při jakékoli činosti se mi vypne monitor ( píše to "no video in put,,), sekne se zvuk zhasne i myš s klávesnicí. Počítač mám nový okolo 3 měsíců, mám podezření že to může být stáří monitoru nebo virem. Z počatku se to vypne tak za 16 minut a poté za 10 až 5. Nevím co stím mám dělat tak prosím o rady.
Jedná se počitač BARBONE HORNET GOLD ,Grafická karta: AMD Radeon R9 290 LE

Odpovědi
Lenule15

Já jsem to takhle měla, že mi odcházela grafická karta, ale když ty to máš nové bylo byto divné…

gecco

Podle popisu nejde o problém monitoru, ale počítače – nejspíše se ti přehřívá…
Pokud je nový, reklamu jej.
😉