Anizbor

Prosím o radu,jak zobrazit uložené obrázky?

Mám uložené obrázky,uloženo podle kategorie,třeba blahopřání,květiny ozdoby a pod.
Nainstalovala jsem si před časem program „Picasa“,který jsem pak odinstalovala,pro­tože jsem po kliknuti na obrázky viděla jen nezobrazené obrázky(okénka) a názvy.Jak mám obnovit obrázky,aby se mi zase zobrazovali,jako dříve né,až po jednotlivém otevření daného obrázku?Díky moc za radu.

Odpovědi
Louise:3

Bohužel sem to měla taky tak,ale sestra nainstalovala jiný progam a už je to normální:)
..říkala,že každýmu PC sedne jiný program,hledejte takový,který vyhovuje:)

Awe

Jestli-že myslíš náhled obrázků,dej vlastnosti souboru ( pravým klikem myši na obrázek) a dej „otevřít v programu“ tam vyber klasický Windows prohlížeč fotografií… Jinak si uprav ještě zobrazovaní ikon v určitých složkách