mardub4

Prosím o radu jak vyndat baterii na notebooku ACER Aspire E 15. Je potřeba silou? Nebo je na to nějaký fígl?

Prosím o radu jak vyndat baterii na notebooku ACER Aspire E 15. Je potřeba silou? Nebo je na to nějaký fígl? Děkuji předem za odpovědi.

Odpovědi
Löwe

Když něco nejde silou, použij ještě větší sílu 😁

Lamalam

Přečti si recenzi tohoto stroje. Mezi mínusy tam uvádějí právě nemožnost vyndání baterie.

Zdroj: http://www.czc­.cz/acer-aspire-e15-es1-511-c0m4-cerna/157036/pr­odukt/recenze?re­viewId=00mh4di4­7kh1t9ejckcit0gru4

mardub4

Děkuji Lamalam i šprýmařovi Löwe. No, právě, že jsem četla a docela mě to zaskočilo. Bohužel jsem už koupila tento typ. Uspěchala jsem nákup. Nezbude mi tedy nic jiného než poslechnout Löwe-a. Díky moc.