Prosím o radu jak vrátím funkci minimalizovat

Prosím kdo mi poradí, jak mám vrátit funkci pro maximalizaci a minimalizaci. Dě­kuji

Nejlepší odpověď
led

Základné funkcie.
Na paneli úloh /modrá lišta dole/ si najdiťe minimalizovaný program. Kliknite pravým tlačitkom myši a stlačte maximalizovať, alebo obnoviť, alebo minimalizovať.

Další odpovědi
maly

zkuste kliknout v pavém horním rohu,v levo od X,když na tento obrázek kliknete,buď se zvětší nebo se zmenší.

Miroslavst

pokud je to zmenšené jen částečně a chcete to maximalizovat, stačí poklepat na horní lištu-většinou tu modrou.