Prosim o radu…jak se mužu na internetu podivat na včerejši"Poštu pro tebe"už jsem to zkoušel,ale bez uspěchu.Děkuji

Vyhledal jsem si stranky česke televize a seznam programu ale našel jsem jen psany obsah včerejšiho pořadu.

Odpovědi
lida.vik

at hledám ,jak hledám nic jsem taky nenašla…(

Zdroj: http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/100799012­08-posta-pro-tebe/210522160­020035/

alexandra

Pošta pro tebe,je jeden z mála pořadů,který bohužel není na internetu.
Ale měli by ho opakovat někdy v noci,kolem 1–2 hodiny.Většinou v neděli.Tak si to pohlídejte.