aramah

Prosím o radu, jak poslat nadměrný balík?

Je to těžké, tak je třeba pro to dojet ke mně dom.
Jednu firmu jsem měla od sousedky a pro ně to zase bylo málo, že se jim to nevyplatí…
Děkuji
Doplňuji:
Díky to mě fakt nenapadlo,já myslela že oni nejezdí pro soukromníky.
Tak uvidím :)

Nejlepší odpověď
novinář

Co takhle PPL ? ( musí splňovat tyto parametry :balík do 50 kg, délka max. 200 cm, součet obvodu a délky zásilky max. 300 cm)

Zdroj: http://ppl.cz/ma­in2.aspx?cls=ob­jPrepravyHoto­veNew

Další odpovědi
hanulka11

ano PPL je spolehlivá- posílala jsem tak kancelářskou židli – zavolala jsem tam ,chtěli vědět váhu – řekli mi cenu – to abych si připravila peníze a domluvili jsme si čas, kdy židli vyzvednou – vše probíhalo v pohodě podle domluvy