annas

Prosím o radu. Jak obnovím horní lištu v IE – jsou na ní nápisy Soubor, Úpravy, Nástroje atd.?

Někam zmizela. Děkuji.
Doplňuji:
Jak jednoduché. Ještě jednou díky.

Nejlepší odpověď
TONICK

Pravý klik na ten šedý prostor pod tou vrchní modrou základní lištou, na který je napsáno Internet Explorer, resp. Titulek stránky, na které se právě nacházíš. A zatrhnout Řádek nabídek.

Další odpovědi
Gitt

Zmáčkni ALT

www

Většinou postačí dát vpravo nahoře jiné zobrazení, jsou to ty malé čtverečky.