sojka30

Poradíte, jak mám pstupovat – viz doplnění?

Dobrý den. Prosím o radu.Mám vypsanou žádost o rozvod a o vyrovnání majetku od advokáta. chybí mi akorát ověřit můj podpis a poslat manželce k podpisu.Nejsme spolu už 9 měsíců,každý bydlí jinde já na jihu žena na západě čech.Žádná komunikace sní není sms nereaguje tel.nezvedá tak jí dokumenty chci poslat poštou,co když to nepodepíše a dokumenty nevrátí co mám dělat prosím díky moc Sojka.

Původní neoázka
Prosím o radu. děkuji Sojka .

Odpovědi
JájsemRaibek

Nezlob se na mě, ale pokud ti to sepsal advokát, zřejmě ti dal i pokyny. Nebo ne? To je potom divný a takového advokáta bych nebral.
Dle mého názoru, odešli doporučenou poštou s dodejkou a pokud to nepřebere, podej k soudu návrh, oni ji obešlou a dostavit se musí. U soudu se to pak bude řešit.

Kryšpín

Mám nezávazný dojem pokud se manželé na rozvodu dohodli je třeba oba ověřené podpisy, pokud nikoliv postačí podpis žadatele