papája

Prosím o radu a pomoc

Mám Win.XP asi nelegální,nain­stalovala jsem si Google Earth,vše proběhlo v pořádku jenže když ho chci otevřít na vteřinu zmizí obraz a nic.Nejde otevřít.Pomozte mi pls.
Doplňuji:
Dobře mám asi ne dobrou grafiku.Mohu sehnat třeba starší verzi Google Eatrh která by mě v PC jela?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To spíš vypadá na grafiku, která nestíhá.
google earth bych řekl, že je na zobrazení dost náročný.

Další odpovědi
gnosis

taky bych rekl grafika. a za druhe – nikdy nikomu nerikej, ze mas nelegalni OS :) ale tys myslela linux zejo?

anonym

Google Earth nebrat. Odesílá data strýčkovi Googlovi.

Zdroj: http://www.po­oh.cz/a.asp?a=2015155

ladyhawke

starší verzi google earth určitě nehledejte pouze byste tím problem zhoršila, nové verze opravují chyby, které by se se starší verzí znovu projevovaly. Spíše hledejte novější verzi ovladače grafické karty, jakou grafiku máte ATI nebo nVidia ? jaký model ?

chicocheco, ten článek na pooh.cz je nějaký nesmysl, není tam skoro nic pravda… asi jen někdo naháněl prokliky na populárním tématu, kterému však za mák nerozumí.