Jason002

Co mam ted delat byl mi odebran ŘP na dobu jednoho roku, daval sem zadost na pulce trestu soud mi vyhovel?

Dobry den nevim jestli to pisu do spravne kategorie. Ale potreboval bych poradit co mam ted delat byl mi odebran ŘP na dobu jednoho roku daval sem zadost na pulce trestu soud mi vyhovel co mam ted delat u soudu mi zadny papir nic nedaly pride mi neco postou?nebo tak abych si mohl RP vyzvednout nebo musim do autoskoly nebo tak neco dekuji predem za odpoved. Jason

Odpovědi
STRUCTOR

Rozhodnutí soudu Vám samozřejmě bude soudem zasláno na Vaší či Vámi udanou adresu. Soud má na vyhotovení rozhodnutí 30 dnů a většinou se jim to daří dodržet. Po nabytí právní moci uvedeného rozhodnutí si musíte na příslušném registru řidičů o vrácení řidičského oprávnění a to i za předpokladu že řidičský průkaz máte u sebe. Pokud od pravomocného rozhodnutí soudu jímž došlo k zákazu činnosti neuplynul více než 1 rok, pak Vám bude vrácen i bez absolvování přezkoušení a prokzování způsobilosti.