Prosím o radu

Kde bych mohl sehnat 12 milonu na invevstici do nemovitosti ktera je po uplné rekonstrukci, a je připravena na otevřeí domova pro seniory?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud je dobrý podnikatelský záměr tak banky a ručit tou nemovitostí

Další odpovědi
terry

Jj, v bance a ručit nemovitostí.
Kde jsi myslel jinde???

fablen

můžete zkusit najít i soukromé investory, které Vám mohou dát i lepší podmínky než banka – smlouvy s nimi ale určitě sepisovat s právníky. Zkuste je vyhledat a přímo oslovit.
Hodně štěstí v podnikání.

solo

Ahoj, zrejme se jedna o nemovitost, ktera jeste neni v Tvem vlastnictvi. 12 mega je pomerne dost. Pokud nemas zadne jine dluhy a mas spickove vypracovany podnikatelsky zamer (financni toky, efektivita zameru, udrzitelnost), pak ti banka zrejme pujci, ale musis mit smlouvu o smlouve k prodeji te nemovitosti a zcela urcite po Tobe budou chtit slozit akonataci, ktera muze delat i 30 procent. Podotykam, ze hodnota te nemovitosti musi byt mnohem vetsi nez pozadovana castka.