Luna7

Prosím o radu..

Dobrý večer. Opravdu bych potřebovala pochopení a radu od lidí, kteří mě pochopí. Můj kamarád má oslavu svým 16tých narozenin a mě je 15 let. Mám už půl roku přítele a nikdy bych ho nepodvedla. Na tu oslavu bych moc ráda šla, ale bohužeů mám dost přísné rodiče(učitelé oba dva) nepochopí že nebudu pít a že tam budu mít mnoho kamarádek. Víte a onějaké výmluvě která by se moc nelišila od pravdy nebo něčemu čemu by mí rodiče uvěřili? Děkuju

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Prostě buď jim řekni pravdu a snad tě pochopí a pak tam můžeš jít nebo nikam nechoď.
Pokud totiž vymyslíš nějakou lež, popř. něco co se bude lži podobat, důvěru rodičů si určitě nezískáš, ale naopak ztratíš.
Takže co myslíš?

Další odpovědi
ReHu

Souhlasím s miroslavstem

Neguš

Myslím,že je lepší být opravdová,tedy taková jaká jsi.Nic si nevymýšlej,rodiče mají zřejmě obavy a všechno má svůj čas.Přeji Ti správné rozhodnutí.

poa.li

Zkus to s pravdou a upřímností. Zeptej se jich, proč k Tobě nemají důvěru..Pokud však mají rodiče špatné zkušenosti kvůli Tvým případným úletům v minulosti, asi nepochodíš.. Něco mi ale říká, že ses jich ještě ani neptala a jejich nesouhlas jen předpokládáš.