Prosím o radu..

Dobrý večer. Opravdu bych potřebovala pochopení a radu od lidí, kteří mě pochopí. Můj kamarád má oslavu svým 16tých narozenin a mě je 15 let. Mám už půl roku přítele a nikdy bych ho nepodvedla. Na tu oslavu bych moc ráda šla, ale bohužeů mám dost přísné rodiče(učitelé oba dva) nepochopí že nebudu pít a že tam budu mít mnoho kamarádek. Víte a onějaké výmluvě která by se moc nelišila od pravdy nebo něčemu čemu by mí rodiče uvěřili? Děkuju

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Prostě buď jim řekni pravdu a snad tě pochopí a pak tam můžeš jít nebo nikam nechoď.
Pokud totiž vymyslíš nějakou lež, popř. něco co se bude lži podobat, důvěru rodičů si určitě nezískáš, ale naopak ztratíš.
Takže co myslíš?

Další odpovědi:

Zlatý

Souhlasím s miroslavstem

Pokročilý

Myslím,že je lepší být opravdová,tedy taková jaká jsi.Nic si nevymýšlej,rodiče mají zřejmě obavy a všechno má svůj čas.Přeji Ti správné rozhodnutí.

Bronzový

Zkus to s pravdou a upřímností. Zeptej se jich, proč k Tobě nemají důvěru..Pokud však mají rodiče špatné zkušenosti kvůli Tvým případným úletům v minulosti, asi nepochodíš.. Něco mi ale říká, že ses jich ještě ani neptala a jejich nesouhlas jen předpokládáš.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.