Avatar uživatele
Luna7

Prosím o radu..

Dobrý večer. Opravdu bych potřebovala pochopení a radu od lidí, kteří mě pochopí. Můj kamarád má oslavu svým 16tých narozenin a mě je 15 let. Mám už půl roku přítele a nikdy bych ho nepodvedla. Na tu oslavu bych moc ráda šla, ale bohužeů mám dost přísné rodiče(učitelé oba dva) nepochopí že nebudu pít a že tam budu mít mnoho kamarádek. Víte a onějaké výmluvě která by se moc nelišila od pravdy nebo něčemu čemu by mí rodiče uvěřili? Děkuju

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4835 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Prostě buď jim řekni pravdu a snad tě pochopí a pak tam můžeš jít nebo nikam nechoď.
Pokud totiž vymyslíš nějakou lež, popř. něco co se bude lži podobat, důvěru rodičů si určitě nezískáš, ale naopak ztratíš.
Takže co myslíš?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Souhlasím s miroslavstem

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Neguš

Myslím,že je lepší být opravdová,tedy taková jaká jsi.Nic si nevymýšlej,rodiče mají zřejmě obavy a všechno má svůj čas.Přeji Ti správné rozhodnutí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Zkus to s pravdou a upřímností. Zeptej se jich, proč k Tobě nemají důvěru..Pokud však mají rodiče špatné zkušenosti kvůli Tvým případným úletům v minulosti, asi nepochodíš.. Něco mi ale říká, že ses jich ještě ani neptala a jejich nesouhlas jen předpokládáš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek