natalkas2009

Prosím o pomoc s výměnou OP

ráda bych se zeptala nevíte někdo jestli je možná výměna Občanského průkazu slovenske národnosti tady v česke republice? nebo pomohl by nějaky magistrát ? dekuji za odpověď

Odpovědi
Drap

Pomoci by snad mohla jedině slovenská ambasáda. Ale pochybuji, že to bude možné.

mosoj

Cizinec jako cizinec. Naší známé Ukrajince ukradli doklady a musela naklusat domů na Ukrajinu pro nové.

Adiska

Zeptat se na ambasádě můžeš , ale pochybuji o tom. Podle mě budeš muset stejně na Slovensko na příslušný úřad, kde máš trvalé bydliště. Pač nikde jinde ti to neudělají to samé platí o pasu.