Carrie98

Prosím o pomoc/radu

Mám takový problém… Za pár dní se jde do školy a já jdu do prváku na gympl… Nikoho tam neznám, ani mé budoucí spolužáky, ani nikoho z vyšších ročníků. A nejhorší na tom je to, že ve třídě nás bude 29 holek a jen 1 kluk… Docela se bojím holčičího kolektivu, vždy jsem si víc rozumněla s klukama… Nemáte s tím někdo zkušenosti? Hodně lidí mi řeklo, že tam mezi sebou budeme válčit… Ale já se bojím že nezapadnu, nejsem zas tak moc společenský člověk :(

Nejlepší odpověď
Drap

Nevěš hlavu. V takové situaci je nemálo lidí. Během několika týdnů se vše vytříbí

Další odpovědi
JájsemRaibek

No to spíš ten kluk by měl mít strach mezi tolika babama :)
Ty se ničeho neboj.