aron

Jak řešit, když mám v pronajmu od obecniho úřadu odstavnou plochu, ke ktéré úřad opravil cestu nevyhovujícím způsobem?

Prosim o pomoc mam v pronajmu od obecniho úřadu odstavnou plochu

Za prve:obecní úřad opravil přístupovou cestu ale nevihovujícím způsobem a me dávají vinu a k úhradě za poškození tím se casta ničí tím ze po ní jezdí auta na plochu.Za druhe obecni úřad domluvil bez mého védomí parkování na čtyři dny filmovemu štábu který zabere veškeré prostranstvi me pronajmuté.Mohu se néjak bránit

Odpovědi
gecco

Neznáme znění nájemní smlouvy – takže si ji přečti – a pokud ti bude i nadále něco nejasného, kontaktuj právníka (smlouvu sebou)…
😉