Avatar uživatele
IBI05

Prosím o pomoc.Co mám koupit partnerovy k 20.narozeninám?

Dobrý den, můj přítel má v pátek narozeniny.Stále mě nenapadá co mu mám pořídit. Nevíte něco originálního nebo co ho potěší? :) děkuji vám za rady

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Elk před 4314 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Elk

Já bych mu nic nekupoval. Na Tvém místě bych něco parádního uvařil – a / pokud neumíš – objednal- a, pořídil – a dobré pití a v zapomění na Platóna bych s ním ztrávil – a překrásnou a náruživou noc. Ve vašem věku je to daleko lepší, než vymýšlet ptákoviny, které možná ani nepotěší.
Jestli s ním chceš být, tak BUĎ!
.......a dobrou chuť!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jpau

Já od přítelkyně dostal poukaz na čtyřkolky a k dalším narozkám kurz potápění 🙂. Myslím, že by obojí ocenil i on 😉 .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

asi ho moc neznáš , když nevíš co by mu udělalo radost .....přeci ti cizí nebudou radit …to je dost smutné – promiň
Doplňuji:
ještě nevyděláváš,tak bych žádné dary nedávala – stačí maličkost – nebudou ti přeci rodiče financovat dárek – to by ho ani nemohlo těšit

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Protiva

Souhlasím s Elkem.
Láska prochází žaludkem.
Dobré jídlo vždy potěší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lakeysha

Tak mu dej poukaz na splnění milostného přání dle libosti:-D Určitě se najde něco, co nikdy nedostal odvahu ti navrhnout:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kamila44444

Se ho zeptejte. Lepší je, se zeptat co chce, nežli koupit něco drahého, o co nebude mít velký zájem. Jestli má rád pejsky a nevadí vám, tak třeba pejska. Nebo nějaké jiné zvíře. Nebo jestli se věnuje nějakému sportu, tak něco ke sportu, co potřebuje. Nebo hodinky. Jestli by jste si mohla dovolit i víc, tak třeba foťák, kameru…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Pěkný sportovní auťák určitě potěší.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek