IBI05

Prosím o pomoc.Co mám koupit partnerovy k 20.narozeninám?

Dobrý den, můj přítel má v pátek narozeniny.Stále mě nenapadá co mu mám pořídit. Nevíte něco originálního nebo co ho potěší? :) děkuji vám za rady

Nejlepší odpověď
Elk

Já bych mu nic nekupoval. Na Tvém místě bych něco parádního uvařil – a / pokud neumíš – objednal- a, pořídil – a dobré pití a v zapomění na Platóna bych s ním ztrávil – a překrásnou a náruživou noc. Ve vašem věku je to daleko lepší, než vymýšlet ptákoviny, které možná ani nepotěší.
Jestli s ním chceš být, tak BUĎ!
.......a dobrou chuť!!!

Další odpovědi
jpau

Já od přítelkyně dostal poukaz na čtyřkolky a k dalším narozkám kurz potápění 🙂. Myslím, že by obojí ocenil i on 😉 .

hanulka11

asi ho moc neznáš , když nevíš co by mu udělalo radost .....přeci ti cizí nebudou radit …to je dost smutné – promiň
Doplňuji:
ještě nevyděláváš,tak bych žádné dary nedávala – stačí maličkost – nebudou ti přeci rodiče financovat dárek – to by ho ani nemohlo těšit

Protiva

Souhlasím s Elkem.
Láska prochází žaludkem.
Dobré jídlo vždy potěší.

Lakeysha

Tak mu dej poukaz na splnění milostného přání dle libosti:-D Určitě se najde něco, co nikdy nedostal odvahu ti navrhnout:-D

kamila44444

Se ho zeptejte. Lepší je, se zeptat co chce, nežli koupit něco drahého, o co nebude mít velký zájem. Jestli má rád pejsky a nevadí vám, tak třeba pejska. Nebo nějaké jiné zvíře. Nebo jestli se věnuje nějakému sportu, tak něco ke sportu, co potřebuje. Nebo hodinky. Jestli by jste si mohla dovolit i víc, tak třeba foťák, kameru…

Drap

Pěkný sportovní auťák určitě potěší.