aja261

prosím o pomoc a radu.jedna žena s inteligenci 0 mě pořad vyhrožuje a uráží a posledni kapka byla když mi přišla sms ,,m

prosím o pomoc a radu.jedna žena s inteligenci 0 mě pořad vyhrožuje a uráží a posledni kapka byla když mi přišla sms ,,mužeš si poděkovat udělala jsi takový stres pepovi že dnes umřeldofam,že si na sebe pyšná nenávidím te.co teď
Doplňuji:
a paradox je v tom že on žije

Nejlepší odpověď
anonym

Říká se tomu stalking, pronásledování, fyzicky nebo otravování písemně. Podat tr. oznámení na dotyčnou osobu u PČR, ukaž SMS.

Další odpovědi
iceT

Mě by člověk s inteligencí 0 nijak nerozházel,ale pokud toto obtěžovánía vyhrožování přetrvává,lze to nahlásit na policejní stanici,dokonce to má snad i přesný název.
Ale bude třeba dokázat,že ti ona osoba vyhrožovla,a to lze třeba i těmi sms zprávami.

bolak

Tak jim pošli kondolenci. A nějakej věnec k tomu, s nápisem „Budeme na tebe vzpomínat, Pepo.“

A smsku nemaž, a rozhlašuj dál že pepa umřel, ale myslím jako ozávod, na všechny strany, jsem zvědavej jak žena s intelifencí 0 potom bude vysvětlovat, proč psala že její manžel/pes/papoušek Pepa umřel.

A nebo vymysli něco jinýho, určitě si dokážeš poradit, protože pokud ne, co by to potm značilo o tobě, když nedokážeš přechytračit ani někoho s inteligencí 0? Hm? 🙂

zjentek

no teď nic, dej si čokoládu, nebo něco podobného na nervy. Až vychladneš, začni řešit, abys neměla na krku to zavinění. S ženou IQ 0 to ale neřeš a to ani v případě, že byl pepa člověk
Doplňuji:
..jéžiši ..no tak nic ..jako bych nic nenapsal ,)

aja261

no ja chtěla v pondělí podat na pčr křivé obvinění.prostě AŤ se stoho madam po.....

aja261

ale on žije chápeš