Avatar uživatele
aja261

prosím o pomoc a radu.jedna žena s inteligenci 0 mě pořad vyhrožuje a uráží a posledni kapka byla když mi přišla sms ,,m

prosím o pomoc a radu.jedna žena s inteligenci 0 mě pořad vyhrožuje a uráží a posledni kapka byla když mi přišla sms ,,mužeš si poděkovat udělala jsi takový stres pepovi že dnes umřeldofam,že si na sebe pyšná nenávidím te.co teď
Doplňuji:
a paradox je v tom že on žije

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3894 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Říká se tomu stalking, pronásledování, fyzicky nebo otravování písemně. Podat tr. oznámení na dotyčnou osobu u PČR, ukaž SMS.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?aja261 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Mě by člověk s inteligencí 0 nijak nerozházel,ale pokud toto obtěžovánía vyhrožování přetrvává,lze to nahlásit na policejní stanici,dokonce to má snad i přesný název.
Ale bude třeba dokázat,že ti ona osoba vyhrožovla,a to lze třeba i těmi sms zprávami.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Tak jim pošli kondolenci. A nějakej věnec k tomu, s nápisem „Budeme na tebe vzpomínat, Pepo.“

A smsku nemaž, a rozhlašuj dál že pepa umřel, ale myslím jako ozávod, na všechny strany, jsem zvědavej jak žena s intelifencí 0 potom bude vysvětlovat, proč psala že její manžel/pes/papoušek Pepa umřel.

A nebo vymysli něco jinýho, určitě si dokážeš poradit, protože pokud ne, co by to potm značilo o tobě, když nedokážeš přechytračit ani někoho s inteligencí 0? Hm? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

no teď nic, dej si čokoládu, nebo něco podobného na nervy. Až vychladneš, začni řešit, abys neměla na krku to zavinění. S ženou IQ 0 to ale neřeš a to ani v případě, že byl pepa člověk
Doplňuji:
..jéžiši ..no tak nic ..jako bych nic nenapsal ,)

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aja261

no ja chtěla v pondělí podat na pčr křivé obvinění.prostě AŤ se stoho madam po.....

před 3894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aja261

ale on žije chápeš

před 3894 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek