Avatar uživatele
mandelinka23

Poradíte, co mám dělat?

Mamka je aljoholička a táta je teď vyhazuje z domu. Mám hroznej strach hrozně se klepu. Teď mi vzala stovku a že je pryč. Ano vím alkohol je hnus ale zase se o ní bojím :‚(
Táta je rváč a po pravdě se ho bojím mladší ségra ještě o níčem neví a nevím jak jí to říct. Sakra proč nemůžu být plnoletá. Táta mámnepbsebral od mobilu až po klíče sakra já už dál nwm. Co to je za život když mám rodinu na nic a ještě miluju svého učitele já fakt skočím pod vlak já už nemůžu dál. :‘(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2988 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Zavolej 116111, tohle nevyřeší ani s námi, ani sama…
___
A v případě akutní potřeby volej 112…!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Ale no tak, zas tak moc neblbni. Je jasné, že namáš záviděníhodné rodiče, ale zas tak se z toho drámo dělat nemusí. Znám podobný případ a dítě přešlo do pěstounské péče příbuzných. Otestoval bych nejdřív ty příbuzné a pak to řešil na sociálce. Případně existuje právní poradna Bílý kruh bezpečí, kde ti ochotně a zadarmíko poradí. Tam bych vlastně začal.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
UltraFan

Ne každý máme lehký život. Chce to, nějak tví rodiče poprosit, jestli by si ten problém nemohli nějak v klidu vyřešit, že nechceš aby to takhle bylo. Rodič na své dítě často dá. V nejhorším případě by to chtělo nějakého odborníka (sociálku nechci říkat). A co se týče učitele … počkej až vyjdeš školu a pak mu to řekni 😉 Sice nevím kolik ti je, ale i kdyby ti bylo 15–16, tak si s tebou ve škole nic nezačne 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Věřit v lepší budoucnost „co tě nezabije, tě posílí“, bez zla nelze rozpoznat dobro, vydržet to a přetvařovat se tj.zachovat flegmatický postoj, hlavně nehledat spásu u pánbičkářů, vědět co si můžete dovolit a co ne, zbytečně si nekomplikovat život nesmyslnou láskou a snažit se udržet svoje emoce na uzdě – vzepřít se psychickému genu a být sama sebou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Z vlastní zkušenosti (matka) vím, že debaty rodičů mezi sebou jsou absolutné marné. Pobav se s otcem, jak se na věc dívá a v nejhorším zavolej na nějakou tu linku bezpečí, ve škole to číslo visí na každém rohu, alespoň v té naši místní ano. Držím palce a věř v lepší zítřky, u mě přišly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tizzynka

Ahoj ja bych se do toho moc nepletla jedná se o to ze bych podala mamince Nebo tatinkovi návrh aby tato situace nezasahovala do zivota vás deti sestre bych to prozatim nerekla. Ale mozna pokud je mama hodne moc zavisla mela by navstivit buhuzel lecebnu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek