Elile

Prosím o odpovědi. Spěchá.

Z čeho to může být? Už 2 týdny mi tak jakože lupe nad uchem v levé časti hlavy, ale jen při nějakých pohybech, někdy i při chůzi. Není to nic vážného? Jinak nemám žádné potíže.. Jaká je příčina?
Doplňuji:
Je to celkem nepříjemné a trvá to už 2 týdny, je to normální?

Nejlepší odpověď
mosoj

Pozor na ježibu. To Jeníček s Mařenkou ( na co zase myslíte? ) loupají perníček.

Další odpovědi
Drap

Nech to klidně lupat, to přejde. Třeba přseskakuje nějaké kolečko.

led

Držte hlavu hrdo vzpriamenú. nepoklonkujte. Pri nakláňaní hlavy stláčate tepnu a tým blokujete a nepravidelne uvolňujete prítok krvi do hlavy.
PS.
Nenapodobňujte známych politikov. Oni za to nakláňanie hlavy nemôžu.

bolak

Mohla sis hnout s čelistí. „Nad uchem“ je dost nekonkrétní termín, najdi si někde na internetu obrázek liské hlavy (nebo lebky), udělej v místě bolesti křížek a uploadni to sem.

V případě že neumíš udělat křížek (nikdy jsi se nepodepisovala), tak zkus zmíněné problémy nahodit, lidem do co se profesionálně zabývají lupáním nad uchem v levé části hlavy:
>>ulekare.cz
>>livedoctor.cz

Jestli je to něco vážného, těžko říct, když nevíme přesně kde a co. Může to být počátek zánětu, každopádně pokud s tím půjdeš k opravdovému lékaři, nepoužívej výrazy jako „ale jen při nějakých pohybech“ nebo „celkem nepříjemné“, jinak na tebe hoděj bobana. Pamatuj si: jde o bodavou nebo řezavou bolest, a nemůžeš pořádně spát!