Prosím o odpověď chlapy.

Máte raději oholené přirození nebo přírodně?

Nejlepší odpověď
www

Na to zeptej právě své partnerky co jí vyhovuje víc ! 😁

Další odpovědi
Berušinka

Nejsem sice chlap, ale každému se líbí něco jiného.

casey

Tak nejak mi neni uplne jasne na koho se ptate, ale u zeny oholene.

salsa verde

kdysi hodně dávno jsem se na něco podobného ptala, zadejte si do modré lišty Máte rádi oholená intimní místa? Jen pro upřesnění, tato otázka byla tenkrát položena po 22 hodině.

terry

A to oholené přirození myslíš u žen nebo chlapů????

ten který je

Pane a to se ptáte na muže nebo jak to je s vámi?

arygnoc

něco mezi.
oholoné přirození u partnerky – připadá mi, jako bych měl sex s děckem, takže ošetřovaný porost, krátky, upravený, třeba i tvarovaný (a že se dají vymyslet „účesy“!)