Prosím o odpověď

Jindra mělnapsáno čtyřmístné číslo.Toto císlo zaokrouhlil na desítky,stovky,ti­sice a všechnytři výsledky sečetl a dostal toto číslo 5 443.Které číslo měl Jindra napsané?

Nejlepší odpověď
irij

Jestliže zaokrouhloval na desítky stovky a tisíce a měl sečíst pouze tyto tří výsledky, nemohla se ve výsledku objevit na místě jednotek číslice 3 , opravte , prosím zadání úkolu!

Další odpovědi
Luki

Zadání je špatně. Měl sčítat 4 čísla.

Výsledek je takovýto:

Postup řešení jsem popsal tady:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/potrebovala-bych-znat-odpoved-i-s-postupem-predem-dekuju