Prosim o nejaky vyzkouseny recept na ovocne , tvarohove knedliky , abych z nich nemela tenisaky , jako minule . Diky. -i

Nejlepší odpověď
hanny 2

1 tvaroh,2žlou­tky,kousek másla,hrubá mouka,mléko – udělat těsto,plnit ovocem,vařit 10 min.Z tohoto množství mám 12 knedlíků.Vyz­koušeno,dělám je 30let.

Další odpovědi
Málče

TVAROHOVÉ KNEDLÍKY
1/2kg tvarohu(v kos­tkách), 2dcl hrubé mouky, 1 vejce, špetku soli.
Zpracujeme, obalíme ovoce a vaříme 4 minuty v mírně osolené vodě. Po vyjmutí propíchneme, aby vyšla pára a knedlíky se nesrazily. Z tohoto množství je asi 18 knedlíků.