Pokročilý

Prosím o nápad webových stránek k maturitě

Ahoj, maturitu mám příští rok ale už ted si vybírám celoroční praktickou část, už jsem rozhodnutý že budu dělat webovky, ale z těch témat co máme na výběr sem si moc nevybral, tak chci zkusit dát ke schválení vlastní návrh, mám jeden(stránky naší školy+redakční systém), chtěl bych vás poprosit kdyby měl někdo nějaký nápad budu jedině rád...:)
Doplňuji:
Díky za podporu :)) součástí je programování, bohužel jsem si ho nevybral protože ho nezvládám :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Jestli je součástí tvé maturity programování a ty nedokážeš vymyslet vlastní projekt, tak je jen dobře, jestli u nich propadneš ;)

Další odpovědi:

Zkus e-shop - pokud jej dobře vymyslíš a parametricky poskládáš, můžeš jej - případně, i prod(áv)at...
;-)

Pokročilý

Dobrá volba! Přesně toto jsem měl já na maturitu :-D
Dělal jsem příbuznému webovky pro jeho firmu. Vytvořil jsem tomu redakční systém, takže si můžou přidávat, mazat, editovat příspěvky sami + pár dalších vychytávek.
Kdybys náhodou potřeboval poradit, klidně napiš :-)

Pokročilý

Také příští rok maturuji. A docela ti zavidím, protože jestli máte možnost, vybrat si téma stránek sami, tak to máte skvělé. U nás to probíhá tak, že dostaneme grafický návrh stránky natištěný na papíře a my si musíme udělat design v nějakém grafickém programu a poté stránky napsat - to celé za 2 hodiny. Tak že tvou maturitu bych brala všema deseti.

A co se týká témat, co si sám nevymyslíš, to nemáš. A jediná rada, nenech si dělat nebo radit s grafickým návrhem stránek od někoho jiného. Pokud to uděláš, budeš mít docela problém při jejich psaní. Mluvím z vlasní zkušenosti. Lepší je si udělat návrh sám, protože víš, že tohle umíš a dáš si tam věci, u kterých si budeš jistý, že s nimi nebudeš mít moc velké problémy.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 566
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.