Skretch2

Prosím o jméno hry.

Ahoj, nezná někdo tuhle STAROU hru?
byla 2D ale spíš zeshora,zešikma na začátku jste se objevili na nějakém místě a chodili jste po pěšinkách, první zastávka byl myslím nějaký obchod a na té budově seděl kluk, který po vás střílí prakem, potom tam byl ještě nějaký dům s kouzelníkem, dál nevím nic, nevybavuje si někdo něco?

Odpovědi
a623682@drdr

Gobliiins?

Gabriel

nene Gobliiins to není, ta hra je tmavší, jako kdyby kolem vás je tma a jsou tam osvětlené uličky