roxy52

Prosím o jednoduchý rom na samsung GT-S6102

Na netu nemůžu nic najít a když ano,tak je to moc složitý.
Doplňuji:
Pro

Beer4Real-opravdu tvoje odpověd´ je k popukání.

Odpovědi
Beer4Real

Zajeď do Ústí tam jich je dost 🙂

Dochy

Odpověď B4R odpovídá otázce. Resp. žádosti.
Pokud Ti návody na netu připadaj moc složitý, myslíš, že tady někdo z fleku vybalí návod na dvě kliknutí?¨
A chceš vůbec ROM, nebo návod? (ne že by tato vědomost něčemu pomohla…)

bolak

Beer4Real: netřeba do ústí, každý róm je jednoduchý, nezáleží na tom jak se jmenuje

…však co je po jméně? Co rómem zvou, i zváno jinak vonělo by stejně