pechy

Prosím o informace,na­léhavé.

Dobrý den,chtěl jsem se poptat já a moje přítelkyně jsem měli asi před měsícem sex samozdřejmě s gumou protože nemá antikoncepci,vše proběhlo v pořádku a přitelkyně měla strach že bude asi těhotná ale týden po tom co jsme měli sex dostala menstruaci tak jak jí měla dostat,měsíc v pohodě nic se nedělo všechno v normálu:),před týdnem u mě byla a měli jsme spolu zase sex všechno bylo v pořádku sexovali jsme a pak jsem jí začal prstit poprvé a v pořádku udělala se pak podruhý za hodinku udělala a potřetí co jsem ji prstil jsem vytáhnul prsty a na nich trošku krve,od tý doby má přítelkyně které je 15 strašný strach že je těhotná:(,doufám že to tak neni. Doufáme že je to tím že sem jí třeba omylem škrábnul nebo něco. a Pevně věříme že těhotná není:(

Nejlepší odpověď
Bobule

No, gynekolog nejsem. Ale jsem ženská:-) takže bych 100% doporučovala koupit těhotenský test a udělat ho. Stojí pár kaček v lékárně, někde ho maj i v drogerce. A výsledek víš okamžitě. samozřejmě, nejlepší je vyšetření u lékaře, protože i test se může mýlit.
Ale k tomu, co popisuješ si myslím, že jsi ji asi jen škrábnul, stává se to běžně a trocha krve se objeví.