Prosím o informace,naléhavé.

Dobrý den,chtěl jsem se poptat já a moje přítelkyně jsem měli asi před měsícem sex samozdřejmě s gumou protože nemá antikoncepci,vše proběhlo v pořádku a přitelkyně měla strach že bude asi těhotná ale týden po tom co jsme měli sex dostala menstruaci tak jak jí měla dostat,měsíc v pohodě nic se nedělo všechno v normálu:),před týdnem u mě byla a měli jsme spolu zase sex všechno bylo v pořádku sexovali jsme a pak jsem jí začal prstit poprvé a v pořádku udělala se pak podruhý za hodinku udělala a potřetí co jsem ji prstil jsem vytáhnul prsty a na nich trošku krve,od tý doby má přítelkyně které je 15 strašný strach že je těhotná:(,doufám že to tak neni. Doufáme že je to tím že sem jí třeba omylem škrábnul nebo něco. a Pevně věříme že těhotná není:(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

No, gynekolog nejsem. Ale jsem ženská:-) takže bych 100% doporučovala koupit těhotenský test a udělat ho. Stojí pár kaček v lékárně, někde ho maj i v drogerce. A výsledek víš okamžitě. samozřejmě, nejlepší je vyšetření u lékaře, protože i test se může mýlit.
Ale k tomu, co popisuješ si myslím, že jsi ji asi jen škrábnul, stává se to běžně a trocha krve se objeví.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.