Prosím neznáte nějaké věcí, ktere jsou pozitivni na "hackerství"?

Pozitivní věci na hackerství?
Napdá mě jen, že když někdo zapomene heslo, tak si ho může hacknout..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Tak třebas anonymous (nejde jen o it zaměřenou skupinu, ale...) když se podíváš, tak se snaží vystupovat v dobrém světle. Snaží se ničit undegroundové sítě pedofilů, díky hacku získávat informace o korupci a tak. Jenže to není hiearchická skupina, tak to tak nevidí všichni :)

Jinak už i podle wiki:

http://cs.wikipedia.org/…

hacker není někdo negativní, ale člověk co rozumí systému, tzn. testování systémů z různých stran a tak... alespoň tak to vidím já

Další odpovědi:

Bronzový

Je to sexy povolání a holky na to letěj ;-p
Jestli ti jde o nějakou vážnější odpověď (ne že bych to nemyslela vážně), tak by to mohlo bejt třeba to, že nebejt těch "dobrých" hackerů, neměli bysme se jak brátnit "těm zlejm" úsámům usilujících o naše pracně nastřádané dadónky ve spořitelně či neméně pracně zpronevěřené miliony na bahamských účtech. A vůbec, hacker nemusí podle mě bejt jenom ten invazivní hacker, co se chce někam nabourat, ale prostě ajťák třeba i takovej jako Bill Gates, bez něhož bysme na sebe otevírali leda tak okna v obýváku či kuchyni, respektive bychom se ještě mohli šťourat nanejvýš tak v oknech post opileckých

V knize do mobipocketu http://www.uloz.to/…
je toho dost popsáno.

Diskuze k otázce

Zlatý

Terryle

Ono vůbec prý původním "posláním" hackerů bylo upozorňovat na slabé stránky systémů...
ne je zneužívat

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.