radimos11

Prosím nevíte o jaký jde song v upoutávce k filmu romance a cigarety na NOVA Cinema? Děkuji!

Doplňuji:
tohle jsem také našel, ale ted co běží ukázka v televizi je jiná. možná si tam dodali písen svou, ale zjistit která to je

Odpovědi
quentos

pokud jde o tuhle upoutávku: http://www.you­tube.com/watch?v=Vyg_bZS­YMtQ , tak těch písniček tam je víc, kterou z nich máte na mysli?

  • první je „A Man Without Love“, interpret Engelbert Humperdinck
  • druhá je blbě slyšet
  • třetí je „A Piece of My Heart“ v podání Dusty Springfield.