Ella

Prosím, nevíte někdo jak se jmenuje taková ta hra s těmi kuličkami?

Bývá občas na počítačích, na začátku se tam ty barevné kuličky přiřítí za sebou jako takový had…
Vůbec si nemůžu vzpomenout a ráda bych si to znovu zahrála :)
Mockrát děkuji!
Doplňuji:
Syd: ne, to není ono, ale stejně díky

Nejlepší odpověď
Syd

Nemyslíš třeba tohle? http://www.hry­.cz/lucky-balls

Další odpovědi
DDarent

tutěch her je vážně hodně!!! najít přesně tu kterou chceš skoro neni možný..... leda najít tu nejhranější a jestli by souhlasila…

aramah

Bubble shooter?
asi už vím co myslíš
až budeš vědět název dej mi vědět dík.

bubukaa

her z kuličkami je hodně, jedinou co mi tvůj popis připomíná je ta na kterou už poukazoval syd