olaxD

Prosím něvíte kolik je druhu stomu a které víte napiště mi je prosím

podtřebuji dělám d.ú (domácí úkol)

Nejlepší odpověď
www

Základní jsou listnaté a jehličnaté.
Více o dělení z mnoha pohledů najdeš v učebnici, stačí to nalistovat !
Domácí úkoly ZŠ se tady moc neřeší a je to dobře 😉

Další odpovědi
Drap

snad tisíce , z našich lípa, bříza, javor,habr, bybyka, javor, kaštan, buk , dub, jilm, jíva, olše, vrba , jabloň, hruška, švestka, třešeň, višeň, broskvoň, ryngle, oskeruše, …toto je jen část listnatých, každý z nich má spoustu kultivarů a poddruhů k tomu přičti množství různých jehličnanů, a kdfyž se podíváme po celém světě, tak tyto stránky mají pro vyjmenování příliš málo místa

Lucijej

Těch je spousta…

Koukni se třeba sem:

Zdroj: http://www.hu­nunpa.cz/modu­les/news/arti­cle.php?story­id=975

samicek333

Jako druhů stromů, co rostou v ČR nebo po celém světě? Těch bude fakt dost, jak už někdo psal, dělí se na listanaté a jehličnaté a pak dále na krytosemenné a nahosemenné atd…To všechno bys měla znát ze školy. Zkus to napsat do vyhledávače nebo do wikipedie, tam většinou vyjedou rovnou druhy požadované věci…

venkovan

Zadej si heslo dendrologie.