Prosím nevíte, kdo muže dělat perličkové koupele

zda na to musí byt škola, nebo to může dělat každý, díky

Odpovědi
Michal Kole

Když si koupíte hydromasážní vanu, tak si ji můžete udělat i doma ve své koupelně.

Fiverka

Pokud tím myslíte perličkovou koupel na rehabilitaci, kterou vám předepsal lékař a je vám hrazena pojišťovnou, tak tu na vás může aplikovat pouze fyzioterapeut.Ten výkon si jinak nejde pro pojišťovnu vykázat… Ale je pravda, že se na to dá koupit přístroj domů a nebo v různých fitnes a masážních salonech tuhle proceduru také najdete…