Travis

Prosím, nevíte, kde bych mohl sehnat tento film : Brother's Promise: The Dan Jansen Story … Děkuju!

Doplňuji:
To bohužel nejde.. Ty první dva odkazy jsou jen lákadlo na prachy a další odkazy nejsou :(

Nejlepší odpověď
beer

Cosi jsem našel. Mrkni, jestli je to ono:
Doplňuji:
Nekecám, že včera mně to šlo, skončil jsem před „uložit“. Dnes taky vidím jen placený možnosti..Zkus to znovu, tady tyto věci se občas chovají všelijak )

Zdroj: http://blog.e­gexa.com/downlo­ad/a+brother's+promise:+the+dan+­jansen+story/