Andělé

Prosím,nevíte jakými prostředky pomoci kamarádce po odstranění štítné žlázy?

Známé odstranili štítnou žlázu i s lalokama,bude brát celoživotně hormonál.tablety. Sháním na netu,čím by se jí dalo po operaci alespoň trochu pomoci. Našla jsem javorový sirup. Ale raději bych od toho,kdo má zkušenosti. Hledám od bylinek po vše možné.
Moc děkuji.

Nejlepší odpověď
www

Řekl bych, že pomoci můžeš hlavně psychickou podporou. Věci další bych raději nechal na lékařích.

Další odpovědi
Katy81

hlavne jej buď psychickou oporou, hormonálne substitúty brať musí, nakoľko štítna žľaza hormóny produkuje a jej odstránením o ne prišla, takže to by som neriešila. S tými tabletkami sa bohužiaľ bude musieť zmieriť…jedine žeby vymysleli nejakú inú metódu, ako sú dnes napr. náplaste pri antikoncepcii a tak.
Momentálne – nepíšeš, ako dlho je po operácii – by som to nechala na lekároch, tí vedia, čo jej telu pomôže.
Opýtala by som sa lekárov na tie bylinky, aj keď samozrejme je vysoko pravdepodobné, že ti nič neporadia, lekári a ich chémia… 😁
Skús v lekárni alebo niekde na nete nájsť špeci poradne na alternatívne liečivá..

držím známej a jej rodine palce 🙂

Andělé

www, s psychick.pomocí máte pravdu,sebralo to celou její rodinu a hl.jí,tak psych.podporu potřebuje. K tomu se stará o postiženého syna,nemá to vůbec jednoduché.
Děkuju.:-)