Prosím, nevíte co dělat, když si stáhnu film ale nejde mi u něj zvuk?

mám přehrávač windows media player… a stalo se mi to už u několikátého filmu, ale pouze na ntb.

Nejlepší odpověď
láďa1

Zkus si nainstalovat tento přehravač-ten přehraje vše.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/the-kmplayer/

Další odpovědi
ondra07

Tak buď bude chyba v tom staženém filmu, mohl se špatně stáhnou atd… a nebo je chyba v přehrávači, já osovně používám Divx player a žádné problémy jsem s ním ještě neměl. S windows MP jsem občas nějaké problémy měl, takže už ho raději nepoužívám :)