Prosím, nesmějte se a poraďte mi, předem děkuji

jak se odborně říká autu co čistí kanály,laicky je to hovnocuc,ale potřebuji zavolat na technické služby a tohle nemůžu říct,už mě napadaly různé názvy jako kalící auto atd.

Nejlepší odpověď
hanulka11

a není to fekální vůz /prostě čistící vůz/

Další odpovědi
Miroslavst

Je to fekální vůz
http://www.avia-club.com/grap­hics/gallery/fu­ll/539_a31-k-cav---hovnocuc---02.jpg

stryda

Ja to znam jako fekalni auto.

alexandra

A stejně jsme se smáli.Papa

vecernice

A stejně je to hovnocuc!

mosoj

Večernice má pravdu.

Proč z toho dělat vědu, zavolám na technické služby, řeknu jim co potřebuji a ostatní je na nich ať si pošlou třeba co chtějí.

anonym

děkiji všem taky jsem se smála,mám ucpaný septik na zahradě a tak tam musím zavolat,no kdyby mi nikdo neporadil tak bych musela říct at přijede hovnocuc