Pokročilý

Prosím nepochopila jsem konec tohoto filmu , nechápu co se vlastně stalo nebo jak to dopadlo >Muž ve stínu <včera nanově

Děkujiiii.......

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

No já jsem to pochopil asi takhle: britský premiér měl manželku a ta pracovala pro americkou CIA.Vlastně ovlivňovala jeho rozhodnutí jako politika,ve prospěch USA.Z britského politika se stal americký vlezdoprdelka(jako u nás).Když první stín psal paměti premiéra a přišel na to,byl odstraněn(pravděpodobně někým z CIA),druhý na to přišel taky,ale celou dobu se domníval,že ten špatný proamerický je premiér.Pak premiéra odstřelil někdo z demonstrantů a druhý stín konečně vydal životopis premiéra.Ten první stín(který byl zavražděn) zašifroval zjištění,že za vším je manželka prem..a CIA, do toho životopisu a ten druhý stín na to přišel až při ...oslavě vydání knihy.Když dal najevo premiérové že to ví,byl přejet autem když vyšel z budovy kde se křtila kniha.Asi byl odstraněn záměrně.Tak si to myslím.
Doplňuji:
Jenom ještě doplním,bylo tam toho moc,stručně se to nedá,ale ten premiér měl být obviněn z válečných zločinů,že zatáhl zemi do války po boku USA a nechal mučit vězně.
poukazovalo tona to,jak se prominentní studenti z lepších rodin a nejlepších univerzit dostanou do politiky,jak manipulují veřejností a jak jsou nakonec sami manipulování.Prostě mafie v politice,nic nového.Vcelku dost rozvláčný a dlouhý film,ale taky dost odvážný(že to vůbec někdo natočil,jak to chodí).

Další odpovědi:

Zlatý

Film jsem neviděla,ale mám doma knížku,na motivy které byl film natočený.Jmenovala se Duch a byla dobrá.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 429
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.