Avatar uživatele
Andre5000

Prosím někoho, kdo rozumí počítačům lépe než já, o radu.

  1. Co znamená a jaký má v internetovém prohlížeči význam funkce „Přizpůsobit UserAgent identifikaci“ (a pak tam jsou jako možnost uvedeny názvy internetových prohlížečů). Má smysl tuto funkci aktivovat?
  2. Program na čištění PC mi navrhuje kvůli získání volného místa, tedy pokud ho nepotřebuji, smazat jakýsi Editor Pinyin IME. Je v PC tento editor potřebný nebo ho můžu smazat.

(Předem se omlouvám, možná budou někomu připadat mé otázky hloupé, ale jsem ji staršího data narození a s PC a internetem jsem začal poměrně nedávno. Předem děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, fcoop před 3867 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Ten editor – to je prostředek na převádění řeči do čínštiny,korejštiny a japonštiny.Musíte vědět sám,jestli ho potřebujete.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Orange

K 1) Prakticky to webovým stránkám říká, jaký to je prohlížeč. Takže se třeba Internet Explorer takto může vydávat za Chrome a naopak. Smysl to má snad jen na tabletech, kdy se občas načítá stránka vytvořená pro mobilní telefony.

  1. Pokud zabírá dost, tak bych ho smazal. Jinak to moc nemá cenu. Doporučil bych program SpaceMonger, graficky znázorní, co na disku zabírá nejvíce místa. Třeba najde staré aktualizace či soubor pro hibernaci. Takto sem si uvolnil zpět přes 10 GB. Co se týče čištění disku, použil bych klidně i vestavěný nástroj.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek