D-ja

Nevíte název českého dokumentu o postižených dětech?

Prosím název českého dokumentu o postižených dětech, bylo to o pár rodinách, např. ten jeden chlapec miloval hrady, zámky a rozhledny a pořád s maminkou po nich cestoval, dále holčička s Downovým syndromem a tak dále, nemůžu si vzpomenout. Tuším na začátku říkali (a tak se i nějak ten film jmenuje) že je to jako když letíte letadlem a náhle je vám oznámeno, že musíte přistát, nebo že letíte úplně jinam, než jste plánovali – protože se vám narodí postižené dítě. Tak nějak
Doplňuji:
Ne ne mám na mysli ještě jiný

Odpovědi
dejavu

To? http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/103195366­22-andelske-deti/21156326202/

jarkmi

chodicilide.cz myslim