Prosim navod , jak donutit Toma , aby se rozvedl ! ( i nasili je mozne ) 🙂 -iv-

Doplňuji:
Ary ! Zase jedno – pro me cizi slovo ! 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Není nutné žádné násilí, detektivky se přece hemží recepty na nezjistitelné jedy pro manželky.
Nakonec jako vdovec pro tebe bude cenější, protože bude mít ještě vdovecký důchod, k tomu honorář promítače, no, fakt partie.

Další odpovědi
arygnoc

A SVÁDÍTE?

Doplňuji:
hm, hm, jak to bylo s tím mnohoženstvím?

panenka

Proč chcete Toma donutit se rozvést?pokud je Tom ženatý myslím si že je štastný a spokojený a nemá tedy důvod se rozvádět.

tom004

No dobrá.Slíbil jsem manželce,že to „se mnou vydrží 50 let“,tak ještě 9 let,a není co řešit. 🙂

tom004

Teď mohu odpovědět na nedávno položenou otázku,za jak dlouho se dokážete zamilovat.U těchto stránek,mi to trvalo,asi 10 minut.A teď už vím,že mi to vydrží hóóódně dlouho.

anonym

Tome , ok – zustaneme alespon tady : na veky veku spolu. 🙂 -iv-

anonym

Panenko !! Nesmite me brat az tak doslova ! Mam takovy zvlastni druh humoru , kteremu tady rozumi jen par jedincu . Je mi vas az lito , neumim to vysvetlit , ale na me se nezlobte … Tom je stastne zenaty a on vi , jak to myslim .
🙂 Nebojte ! Nerozvede se. Ani kvuli me , ani nikomu jinemu. Doufam. ! To by jsme mu tady dali. 🙂 -iv-

Kerberus

Iv, co ta svatba? Dr.Axl už je mimo hru? Já se tak těšila, že se nabaštím něčeho dobrého na vaší veselce.

Pokud čekáte na Toma, tak se to protáhne… Kdo počká, ten se dočká …

anonym

Neni mimo hru. ! Alespon z me strany ne… ale jen ja jak pokukuji po jinejch a on zlobi a asi take pokukuje. ;-( -iv-

anonym

Ale, copak to tady slyším za podezření.
Nejen, že nepokukuji, ale i kdybych chtěl, tak v tvém pokukování bych tě stejně nikdy nedohnal.

arygnoc

kristepane!
tom se kvůli vám nerozvede?
a to já jo, jenom s kým?

anonym

Ary – jako je sprej na komary , tak ja si budu muset poridit nejaky na ty vase pritelkyne !!!
🙂 -iv-