Tomas001cz

Prosím napište tip na počítač s rychlým procesorem (třeba čtyřjádrovým)

Cena kolem 12000Kč (ne počítačovou sestavu!) Děkuji

Odpovědi
Supercom

hmmm no tak to ti moc lidi asi neporadi. Pocitac s ctyrjadrem se sehnat mozna i da, ale skladany. Zadny slusny podnik ti neproda pocitac s ctyrjadrem za 12000 a pokud ano, tak bude ostatní uplne k nicemu. Grafika na nic, RAMky zadny, HDD par GB, Zvukovka na nic, Proste na nic. Do pocitace s rychlym procesorem se musí investovat vic ;)