lola

Prosim napiste mi,kdo vyhral dnesni talenty,diky

Nejlepší odpověď
Pájo

Vítězem druhé řady soutěže Česko Slovensko má talent se stal Kyrgyzstánec Atai Omurzakov.

http://www.su­per.cz/6748-vitezem-druhe-rady-souteze-cesko-slovensko-ma-talent-se-stal-kyrgyzstanec-atai-omurzakov.html

Další odpovědi
led

Vzhľadom na cudziu štátnu príslušnosť víťaza súťaže, ktorý dostal cenu najlepšieho,z ta­lentov ČR a SR faktickým víťazom sa stali cirkusoví chlapci „strýko a synovec“

geoorg

Ten rusák nebo ukrajinec, nebo kdo. Alepoň podle statusů na FaceBooku. Já na to nekoukal.