Aea

Prosim musim po samovolnem potratu lezet?

Musim po samovolnem potratu odpocivat nebo muzu delat bezne domaci prace? Jsem servirka,kdy muzu do prace.Krvacela jesm jen jeden den,dneska j jen lehce. Lekar ordinuje az ve ctvrtek.Diky

Nejlepší odpověď
anonym

Příčin spontánního potratu může být mnoho – bez lékařské prohlídky nelze říct, proč k němu došlo, zda bude potřebná revize dělohy či ne, zda jde o příčinu ´náhodnou´ a nebo bude nutná nějaká léčba – ani, jaký režim musí žena po jakou dobu dodržovat.
Jestliže máš podezření na samovolný potrat (krvácení jej může indikovat – ale také nemusí!), navštiv gynekologa bez prodlení (a ne, že „ordinuje ve čtvrtek“!!) – se zlomeninou nebo slepákem bys taky čekala do čtvrtka???
Prostě tomu svému zavolej, nebo se domluv s jiným gynekologem – a nebo zajdi k obvoďákovi či na pohotovost, tam ti gynekologa doporučí…
:-O

Další odpovědi
Nikkol

A jak víš, že jde opravdu o potrat?