Moni27

PROSÍM MOHL BY JSTE MI NĚKDO PORADIT?

mám telefon samsung galaxy i9000 S a mám paušál s internetem ale ted nevím co dál? V telefonu internet mám ale tak když kliknu třeba ne nějakou ikonu třeba MERKET tak to chce po mě nějaký heslo přes google to tam mám a pak mi to pořád píše že sít není já nevim jak se mám připojit aby mi šlo vše bez problému ☹ Děkuji za radu…

Nejlepší odpověď
Earl Sin

pravděpodobně musíte mít účet u google.
Nokia to chce taky.

Další odpovědi
Marťas2

Zkuste se obrátit na vašeho operátora. Také mi poradili s problémem s internetem v telefonu.

anonym

1/ je to velmi jednoduché, ověřte si své datové připojení tím že otevřete mobilní internetový prohlížeč (ikona vypadá jako „planeta země s popisem internet“) a stránku seznam.cz například pokud se korektně zobrazí, pak máte samotné internetové připojení v pořádku…

(pokud nenívaše internetové připojení v pořádku vůbec se nesnažte o další krok, a řeště tento problém s operátorem nebo se připojte pomocí wifi)

2/ pro aplikace jako je android market, gmail nebo google talk potřebujete mít jednotný google účet, ten si můžete zřídit přímo na adrese www.gmail.com pokud ho ještě nemáte.