Pokročilý

PROSÍM MOHL BY JSTE MI NĚKDO PORADIT?

mám telefon samsung galaxy i9000 S a mám paušál s internetem ale ted nevím co dál? V telefonu internet mám ale tak když kliknu třeba ne nějakou ikonu třeba MERKET tak to chce po mě nějaký heslo přes google to tam mám a pak mi to pořád píše že sít není já nevim jak se mám připojit aby mi šlo vše bez problému :-(( Děkuji za radu...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

pravděpodobně musíte mít účet u google.
Nokia to chce taky.

Další odpovědi:

Zkuste se obrátit na vašeho operátora. Také mi poradili s problémem s internetem v telefonu.

Zlatý

1/ je to velmi jednoduché, ověřte si své datové připojení tím že otevřete mobilní internetový prohlížeč (ikona vypadá jako "planeta země s popisem internet") a stránku seznam.cz například pokud se korektně zobrazí, pak máte samotné internetové připojení v pořádku...

(pokud nenívaše internetové připojení v pořádku vůbec se nesnažte o další krok, a řeště tento problém s operátorem nebo se připojte pomocí wifi)

2/ pro aplikace jako je android market, gmail nebo google talk potřebujete mít jednotný google účet, ten si můžete zřídit přímo na adrese www.gmail.com pokud ho ještě nemáte.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.