Pokročilý

Prosím máte zkušenosti s rasta copánky? Doporučili byste mi nějaký salón, nějaké známé v okolí HK, Jičín

Pokud možno také přijatelné ceny :)
Doplňuji:
pro Awe: Zněla má otázka jak si doma zničit vlasy? Ne! Pokud nemáš odpověď na mou otázku tak proč na to vůbec reaguješ?

Odpovědi:

Bronzový

Takhle si zničit vlasy můžeš i sám doma nějakým lepidlem
Doplňuji:
Chceš si hrát na jamajčana?Nebo ti už definitivně tráva zničila zdravý rozum.Tak jako si bíle děcka nechají udělat "meloun" a jsou strašní gangstři tak si chceš udělat "rasta" copánky aby si byl více jamajčan?Nehul to svinstvo a začni dělat něco užitečného.Pro začátek si dodělej školu ty Jamaico, to bude stačit

Ahoj, já nemám,ale právě taky o tom přemýšlím. Už od léta. Chtěla jsem do toho jít, ale nevěděla jsem kam. Tak ted se tak dívám na zkušenosti a snad když mě někdo v Praze doporučí salon, kde to dělají a jsou šikovní, tak do toho v létě snad už půjdu :)

Diskuze k otázce

Ella2

Tak v okolí HK a Jičína nevím, ale v Praze mám dost dobrou zkušenost s tímto salonem http://www.salonrasta.cz/

Renatka2

Vážně? Ok díky moc! Dívám se na ty jejich stránky a mají to tam dobře všechno napsané, to bych mohla zkusit, daleko to taky nemám :)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.