Nik92

Prosím máte zkušenosti s rasta copánky? Doporučili byste mi nějaký salón, nějaké známé v okolí HK, Jičín

Pokud možno také přijatelné ceny :)
Doplňuji:
pro Awe: Zněla má otázka jak si doma zničit vlasy? Ne! Pokud nemáš odpověď na mou otázku tak proč na to vůbec reaguješ?

Odpovědi
Awe

Takhle si zničit vlasy můžeš i sám doma nějakým lepidlem
Doplňuji:
Chceš si hrát na jamajčana?Nebo ti už definitivně tráva zničila zdravý rozum.Tak jako si bíle děcka nechají udělat „meloun“ a jsou strašní gangstři tak si chceš udělat „rasta“ copánky aby si byl více jamajčan?Nehul to svinstvo a začni dělat něco užitečného.Pro začátek si dodělej školu ty Jamaico, to bude stačit

Renatka2

Ahoj, já nemám,ale právě taky o tom přemýšlím. Už od léta. Chtěla jsem do toho jít, ale nevěděla jsem kam. Tak ted se tak dívám na zkušenosti a snad když mě někdo v Praze doporučí salon, kde to dělají a jsou šikovní, tak do toho v létě snad už půjdu :)

Ella2

Tak v okolí HK a Jičína nevím, ale v Praze mám dost dobrou zkušenost s tímto salonem http://www.sa­lonrasta.cz/

Renatka2

Vážně? Ok díky moc! Dívám se na ty jejich stránky a mají to tam dobře všechno napsané, to bych mohla zkusit, daleko to taky nemám :)