terry

Prosím, máte tip na vtipnou gratulaci nebo vtipný dárek pro novomnžele?

Jsou spolu již přes 10 let a mají i potomka 🙂. Zítra mám cestu do města, kde bydlí, tak jsem si řekla, že gratulaci nemusím posílat a mohu něco předat osobně.
Nic drahého, jen nějakou pozornost do cca 500 Kč.

Díky.
Doplňuji:
Žádný nápad?

(To je nápad min. 20 znaků)

Nejlepší odpověď
Marunka2

Zrovna z placu mne nic moc nenapadá a to jsem si už prohlídla spoustu svatebních darů, vždycky někdo přijde na něco ryze originálního.
Na naší svatbě měly ohromný úspěch dary od manželova spolužáka. Přál nám tak něco o lásce „až do smrti“, na důchodovou reformu a tak něco a manžel od něj dostal modrou pankáčovou paruku!!! Ta celou svatbu putovala z hlavy na hlavu a všichni v ní mají skvělé fotky. Já dostala důchodky (teplý papuče), který jsem už nad ránem využila, když už mne z lodiček bolely nohy. Také úspěch nevěsta v papučích.
Dále pro novomanžele se smyslem pro humor např. „půl tácu“ – ne 500 Kč, ale půlka nějakýho tácku, „zlatá cihla“ – normální cihla nastříkaná zlatěnkou, vzpomínka na dětství" – cokoli: krabice sunaru, dudlík a bryndák, nočník nebo jestli to dítě je třeba školkovýho věku, tak třeba koloběžku nebo něco co užijí pro potomka…, „puzzle pro náročné“ – strouhanka s přiloženým obrázkem výsledku = rohlíku. Atd. je toho moc, určitě se to někde dá stáhnout, toto jsme zažili už víckrát.
Jednou jsme viděli vytvořený obrázek takové nějaké rodinky. Nic nám to nepřipomínalo, ale mohl to být prostě obrázek třeba do pracovny. Druhý den nám novomanželé donesli obraz ukázat znovu a pozorněji – nevím, jestli všechny hlavy, nebo jen některé byli obrázky hlav osobností na bankovkách (ty bankovky tam byly celé; v obrazu byly vystřiženy otvory na hlavách, jako to občas bývá někde ve filmech, pohádkách nebo na nějakých zábavných místech postavy bez hlav, kam si člověk strčí tu svou… a ty bankovky byly k obrazu připevněny ze spodu tak, aby ve výřezu byli přesně jen hlavy. Bylo to dokonalé!
Mít víc času, určitě bych si vzpomněla na ještě lepší kousky, ale omlouvám se, v tuto dobu už mi to moc nemyslí. Tak přeji šťastnou ruku!