green_ladies

Prosím mám vymyslet nějaký nový výrobek, který ještě není na trhu. Může to být cokoliv:)....­..napište cokoliv děkuji

Doplňuji:
Mám to do školy, profesorka nám zadala aby jsme vymysleli nějakej novej produkt, nemusí to prej ani fungovat ale mě zatím nic nenapadlo…prosím o rady

Nejlepší odpověď
beer

Bez práce nejsou koláče ! Vymýšlej proto sama ))
Doplňuji:
Tím spíš, pokud jde o tvůj DÚ !! Přece nechceš podvádět..

Další odpovědi
hanny 2

Nějaké vznášedlo,kterým by se dalo přemístit z místa na místo,aby se nemuselo jet dopravním prostředkem po zemi.
Doplňuji:
Ještě žehličku,která by sama žehlila! A tak bych mohla pokračovat...­.......

marci1

Perpetuum mobile.

taborsky ruda

To ti nezávidím, kamaráde, ono vymyslet si něco není až tak velký problém. Ani to vyrobit. Ale potom tu volovinu prodávat, aby se ta výroba zaplatila – to už je moooc velkej kumšt !!

iceT

Samochodící boty,samočistící prostředky…

LysoňXXX

Ty to vymyslíš, uvedeš a pak Ti to někdo ukradne a vydělá na tom :)

IK

Najdi jaká oblast by tě zajímala. Domov, zájmy, technika, móda, učení… vyber to v čem se vyznáš nejlépe nebo tě nejvíc přitahuje. Představ si že jsi ve středu dění a používáš ty věci které jsou dostupné. Pak si představ konkrétní činnost a přizpůsob si všechno podle sebe. (např. čteš knížku, sedíš v křesle a potřebuješ lampičku která bude svítit jen na tvou stránku a ne kolem, vytvoříš si lampičku připevněnou na knížku nebo se ti hodí víc křeslo které utvoří kolem tebe stěnu a světlo omezí na toho kdo v něm sedí…)
Úkol má podpořit vaši kreativitu, takže nepanikař to tě nic nenapadne.

Emefej

Kdybych znal odpověď, tak jí rozhodně nebudu zveřejňovat tady.

michalo

tlaciaren na jedlo. nahadzes do zasobnika biologicky material ako su tuky, cukry a proteiny, zvolis si co ti ma tlaciaren vytlacit, ci jogurt, melon alebo trebars prvotriednu rostenu na steak.

odmenu za napad mi nemusis davat, staci ze po zhotoveni funkcneho prototypu zasles fungujucu kopiu zdarma z niekolkorocnou zarukou a dozivotnym servisom

green_ladies

nechci podvádět, jen bych potřebovala aspoň nějakou radu na co se zaměřit…
Nemusíte mi sem psát když mi nechcete poradit, já jsem poprosila ty co mi chtějí poradit, takže děkuji

anonym

Milá žákyňko, ale ty si zjevně pleteš zaměření tohoto webu s weby školními. Zde jsi na poradně a beer Ti vysvětlil, že zde žádáš něco, co sem nepatří. Tak se proto nečil. Žáci se občas snaží ze zdejších uchazečů vymáhat informace ke školním úlohám a v některých případech jim to i projde. Zcela v rozporui se zaměřením Odpovědí.cz. Školních stránek najdeš na internetu dost na to, aby ses nemusela snažit předělat na ně seriozní PORADNU!!!

beer

Nicméjhně se ptáš zcela jinak – chceš už výrobek!! Mne neoblbneš, ve škole podvodem ano.
P.S.: Četla jsi snad někde v pravidlech těchto stránek, že se zde řeší lenochům domácí úkoly??

iceT

To sice nemusíme sem psát,ale opravdu máš tak málo fantazie?Copak jsi nikdy nepřečetla žádnou knížku,kde by se dalo čerpat?