zbynna

Prosím mám Tenault Scenic 2003 16 16V83kW jdou vyměnit u tohoto auta svíčky doma bez navštěvy servisu ?????

Prosím mám Tenault Scenic 2003 16 16V83kW jdou vyměnit u tohoto auta svíčky doma bez navštěvy servisu ?????Je to tam jinak např. ve Fabii jdou to jsem ddělal ,ale tady je jak kdyby v nějakých pouzdrech tak mám strach abych něco neulmil a nepoškodil …Děkuji ZBYNA… zbynna.p@seznam.cz
Doplňuji:
Moc díky za odpovědi …Bál sem se toho a ted jste mi zvedli sebevědomí dával jsem si altík a tak se snažím pomoci bez servisu a drobné opravy udělat sám tak díky moc .

Odpovědi
JájsemRaibek

Tak toto auto neznám, bohužel, to bude asi nějká napodobenina Renaultu ne? :D
Samozřejmě, že u každého benzinového auta jdou vyměnit svíčky, ta pouzdra jsou jen ochranné kryty.
Proč tolik otazníků? Na otázku stačí jen jeden.
V případě, že máte automobil dieselový, tak tam svíčky neměňte.