Prosím mám problém s akné a černymi tečkami

Mám téměř půl roku problém se shoršením pleti,navštěvuji lékařskou kosmetičku,nepomáhají drahé krémy,gely,pěny,nic. V mém věku 32 let mám docela rozjete akné na oblasti pod krkem a kolem brady a k tomu černé tečky komedomy.prosím poraďte jakoukoliv léčbu.HA užívám asi měsíc Bonadea

Odpovědi:

Zlatý

Všechno léčím heřmánkem, dám si do malýho kastrůlku vodu, hrst heřmánku, nechám projít varem, vezmu ručník a přiklopím si hlavu, obličej přímo nad nádobu,přikryju se ručníkem a dusím se v tom tak asi deset minut, pak si ten ručník dám přes tvář, aby neměla pleť šok a až to trochu vychladne, vezmu si papírové kapesníčky a jemně vymačkávám, co nejde, tak nejde ale výsledek je vždy dobrý, těch černých teček se zbavím, o to jde, a pak te odvar z heřmánku můžeš zcedit a mýt si obličej jen tím, žádnou vodou, ale jen tím heřmánkovým odvarem, den,dva, pak udělej čerstvý!!

Slyšela jsem velkou chválu na konopnou kosmetiku proti akné, ale sama s ní zkušenosti nemám.
Ale jinak tady je celkem pěkný článek (přečti si i komentáře, zajímavé typy)

Zdroj: http://krasna.nova.cz/clanek/m odaastyl/jak-vylecit-akne-a-ne znicit-si-plet.html

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.